Produktai

Įvairių spalvų LED šviesa daro įtaką sluoksnių gamybai
Dirbtinis apšvietimas yra viena iš galingiausių valdymo įrankių, prieinamų komercinių sluoksnių gamintojams. Tai leidžia numatyti arba atidėti dėjimo pradžią, pagerinti kiaušinių gamybą ir optimizuoti pašarų efektyvumą.
Brazilijos Grande Dourados federaliniame universitete atliktas tyrimas siekė palyginti komercinių sluoksnių, apšviestų naudojant skirtingas LED spalvas ir standartines kaitrines lempas, veikimą.
Tyrimas buvo atliktas daugiasluoksniame name, kuris buvo padalintas į izoliuotas aplinkas, kad būtų išvengta bet kokios kaimyninių gydymo būdų įtakos.
Iš viso tyrime buvo panaudota 360 Isa Brown sluoksnių, kurių pradinis amžius buvo 56 savaitės. Procedūroms buvo naudojami šie šviesos šaltiniai: mėlynas LED, geltonas LED, žalias LED, raudonas LED, baltas LED ir 40 W kaitrinė lemputė. Viso gydymo metu paukščiams buvo taikoma nuolatinė apšvietimo programa ir jie buvo šeriami kukurūzų ir sojų miltų pagrindu. Buvo taikomas visiškai atsitiktinių imčių eksperimentinis planas su 24 gydymo būdais (6 šviesos šaltiniais ir 4 laikotarpiais) ir trimis pakartojimais.
Kiaušinių gamyba (procentais) skyrėsi įvairiuose gydymo metoduose, o geriausi rezultatai buvo gauti naudojant raudoną LED, baltą LED ir kaitrinės šviesos šaltinius. Šviesos šaltinis neturėjo įtakos kiaušinių svoriui, pašarų suvartojimui ir vidinei kiaušinių kokybei (albumino aukštis, savitasis svoris ir Haugh vienetai). Kaitinamųjų lempučių pakeitimas baltomis ir raudonomis LED lemputėmis neigiamos įtakos kiaušinių gamybai neturėjo.
LED paukštienos apšvietimas
Prekės savybės:
LED paukštienos apšvietimas Pritemdoma LED tvarkyklė
Viso spektro LED lemputė
1) Pritemdomas IC: pritemdomas ryškumas nuo 0,5 proc. -100 proc.
2) Pritemdomas takelis be mirgėjimo 0Hz
3) Didžiausia galia yra 35 W
4) SAA, CE, ROHS
Produkto Aprašymas:
| Modelis | vištidės apšvietimo sistema |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | DC 12V 36V 48V arba 85-265V |
| liumenas | 100 LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |
Produkto informacija apie vištų dedeklių apšvietimą:
Mūsų paukštynas gali būti pastatytas įvairiais būdais:
1. Uždaras tipas (su stogo ir sienų plokščių danga)
2. Atviras tipas (be sienos arba vielos tinklelio ir užuolaidos sienai)
3. Tai gali būti skirtingo tipo konstrukcijos, viena yra portalo rėmo konstrukcija, o kita - stogo santvaros konstrukcija.
Kol turėsi savo minčių, mes padėsime jas įgyvendinti.
paukštynas daugiausia naudojamas broileriams ir viščiukams auginti, veisimui galite pasirinkti laisvą laikymą arba narvų sistemą su automatine įranga.
Galime jums pristatyti savo partnerį (įrangos tiekėją), tada dirbame kartu, kad pasiūlytume jums veiksmingesnį projektą.



Testo ataskaita:

Norėdami gauti daugiau prekių, apsilankykite mūsų žiniatinklyje:https://www.benweilight.com/
Populiarus Žymos: skirtingų spalvų LED šviesa įtakoja sluoksnių gamybą, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys

