Produktai

Pritemdoma 2700-6500k mėlyna paukštienos LED lemputė
1. Energijos taupymas: mūsų mėlynos LED paukštienos lemputės sunaudoja daug mažiau energijos nei tradicinės kaitrinės lemputės, todėl tai gali padėti sumažinti energijos sąnaudas.
2. Raminantis poveikis: įrodyta, kad mėlynas mūsų lempučių atspalvis ramina viščiukus, todėl gali sumažėti stresas ir pagerėti bendra sveikata.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Prekės savybės
Be gyvsidabrio, nešalinamos pavojingos atliekos
. Tinka darbui esant žemai temperatūrai
. Vamzdis, kurio našumas iki 120 lm/W, o šviesos efektyvumas iki 88 %
| Įėjimo galia | 20 W (vienas) |
| Galia | 9W/14W/18W/30W |
| Spalvų santykis | 2700K -6500K |
| Įėjimo įtampa: | AC85-265V 50/60HZ |
| Lempos šviesos efektyvumas (lm/w) | 120 |
| IP reitingas | IP65 |
| Lempos korpuso medžiaga: | Aliuminio profilis + skaidrus kompiuterio dangtelis |
| Gyvenimas | >50,000val |
Daugiau informacijos

|
Informacija apie pakuotę |
||||
|
Galingumas |
Dėžutės dydis |
N.W |
Dėžutės dydis |
G.W |
|
1.2m-25W |
1320x42x42mm/vnt |
0.65 kg |
1340x230x275cm/30vnt |
21 kg |
|
1.5m-30W |
1620x42x42mm/vnt |
0.85 kg |
1640x230x275cm/30vnt |
23,5 kg |
Taikymas



Populiarus Žymos: pritemdoma 2700-6500k mėlyna paukštienos LED lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti

