Produktai
Pritemdytas paukštienos LED lemputė vištienos ūkiui
1. Vandeniui atsparus stovas su visu kompiuterio vamzdžiu.
2. Be gyvsidabrio ir neišmesti pavojingų šiukšlių

Prekės aprašymas
1. Vandeniui atsparus stovas su visu kompiuterio vamzdžiu.
2.PC/94V-0 grynas. Anti-silpnas pagrindas; neišnyks; nesprogs.Geri rezultatai sudėtingoje aplinkoje
3. Be gyvsidabrio ir neišmesti pavojingų šiukšlių
4. Gali veikti esant žemai temperatūrai
5. Vamzdis turi iki 120 lm/W našumą ir 88 % šviesos efektyvumą.
| Produkto pavadinimas | dimeris paukštienos LED lemputė viščiukų fermos broilerių paukštidėje |
| Nominali įtampa | AC85-277V |
| Galia | 9W/14W/18W/36W/40W/60W/80W arba pritaikyta galia |
| LED tipas | SMD2835 |
| Spalvų santykis | 2700 K -6500K , Visas spektras arba pritaikytas spektras |
| Vamzdžio tipas | T5/T8/T10/T12 |
| Medžiaga | Aliuminio profilis + skaidrus kompiuterio dangtelis |
| Ilgis | {{0}}.6 m / 0,9 m / 1,2 m / 1,5 m / 1,8 m / 2,4 mor tinkintas ilgis |
Daugiau informacijos

Taikymas

DUK
1. Kas yra ūkininkavimas naudojant LED lemputes?
Šiuolaikinės LED apšvietimo sistemos yra pranašesnės už tradicines apšvietimo galimybes, naudojamas augalų auginimui miesto ūkininkavimui.
2.Kiaulės naktį, ar joms reikia šviesos?
Kiaulės mėgsta miegoti esant silpnam apšvietimui arba visiškoje tamsoje, todėl prasminga, kad gulinčiose aptvaro dalyse neturėtų būti stipraus apšvietimo, kuris skatintų ilsėtis.
Populiarus Žymos: dimeris paukštienos LED lemputė vištienos ūkiui, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Vištienos kiaušinio LED lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Paukštiena Led Tube 1200mmPeržiūrėti daugiau> -
Belaidis svetainės apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Vištienos apšvietimo kiaušinių gamybaPeržiūrėti daugiau> -
Komercinis paukštienos apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Vištienos lemputėsPeržiūrėti daugiau>









