Produktai
Ūkinių gyvūnų lemputės
Specifinis paukštienos LED apšvietimas turi didelį poveikį gyvūnų augimui. Tai ne tik gali sumažinti šviestuvo kainą, bet ir reguliuoti paukštienos kiaušinių metabolizmo greitį, pailginti reprodukcijos trukmę.
Tyrimai rodo, kad bule-žalia šviesa skatina viščiukų augimą, o oranžinė-raudona skatina dauginimąsi. Manoma, kad raudonai oranžinė šviesa pagerina reprodukciją, o žalios spalvos šviesa turėtų būti geresnė augimui.
Svarbu pasirinkti tinkamą aplinkai ir paukščiams spalvą.
ūkio gyvūnų žibintai
Prekės savybės:
Specifinis paukštienos LED apšvietimas turi didelį poveikį gyvūnų augimui. Tai ne tik gali sumažinti šviestuvo kainą, bet ir reguliuoti paukštienos kiaušinių metabolizmo greitį, pailginti reprodukcijos trukmę.
Tyrimai rodo, kad bule-žalia šviesa skatina viščiukų augimą, o oranžinė raudona skatina dauginimąsi.
Manoma, kad raudonai oranžinė šviesa pagerina dauginimosi efektyvumą, o žalios spalvos šviesa turėtų būti geresnė augimui.
Svarbu pasirinkti tinkamą aplinkai ir paukščiams spalvą.
Produkto Aprašymas:
| Modelis | ūkio gyvūnų žibintai |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | 12V DC arba 85-265V |
| liumenas | 100 LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |
Produkto informacija apie lemputę vištidėje:



Testo ataskaita:

DUK:
Q1. Ar jūs gamykla?
TAIP, mūsų gamykla Šendženo mieste, Guangdongo provincijoje, įkurta 2010 m.
Q2. : LED apšvietimo spalvos temperatūra?
2700/3000/3500/4000/4500/5000/5700/6000/6500K
3 klausimas: ūkinių gyvūnų lempučių sertifikatai?
CE (EMC plius LVD) ROHS ir pan
4 klausimas: kiek laiko tarnauja ūkinių gyvūnų lemputės?
50,000 VALANDOS
5 klausimas: LED apšvietimo liumenai?
100-180 LM/W skiriasi skirtingose serijose
6 klausimas: LED apšvietimo garantija?
5-7Metų garantija priklauso nuo klientų pageidavimų
7 klausimas: gali būti pateikti bet kokie OEM priedai, kai standartinis netinka montuoti?
Taip, OEM / ODM palaikymas skirtingoms programos užklausoms.
8 klausimas: Ar galiu turėti mūsų LOGO ant produktų ir pakuočių?
A: Taip. Bet su MOQ spalvų dėžutės dizainui
9 klausimas: kaip elgtis su gedimu?
Mūsų gaminiai gaminami laikantis griežtos kokybės kontrolės sistemos, o defektų skaičius yra mažesnis nei 0,2 proc.
Jei iškyla kokybės problema, grąžinimo / pinigų grąžinimo politika pagal garantijos sutartį
Populiarus Žymos: ūkinių gyvūnų žibintai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys










