Produktai

Triac pritemdomas T10 LED vamzdinis apšvietimas
* Visiškai atsparus vandeniui ir dulkėms.
* Tvirta tvirta konstrukcija – visiškai plaunamas elektra ir antikorozinis.
* Sutaupoma daugiau nei 70 %, palyginti su fluorescencinėmis detalėmis – mažesnės eksploatacijos išlaidos.
* Labai ilgas tarnavimo laikas iki 50 000 valandų.

Prekės savybės
* Visiškai atsparus vandeniui ir dulkėms.
* Tvirta tvirta konstrukcija – visiškai plaunamas elektra ir antikorozinis.
* Sutaupoma daugiau nei 70 %, palyginti su fluorescencinėmis detalėmis – mažesnės eksploatacijos išlaidos.
* Labai ilgas tarnavimo laikas iki 50 000 valandų.
* Jokio gaisro pavojaus / mažesnės draudimo išlaidos – LED visada išliks žemoje temperatūroje
* Susiejamas ir gali būti jungiamas serijiniu būdu.
* Triac/0-10v pritemdomas.
| Galia | 16W |
| Įtampa | 85-265V |
| Veiksmingumas | 100lm/W |
| Lumenai | 1600lm |
| BMT | 2700K/4000K/5700K/6500K |
| CRI | >80 |
| Darbo temperatūra | (-40 laipsnis -50 laipsnis) |
| IP rodiklis | IP67 |
| Medžiaga | Skaidrus kompiuterio dangtelis / matinis dangtelis pasirenkamas + IP67 vyriškas ir moteriškas vandeniui atsparus jungtis |
| Vairuotojas | Su pritemdoma vidine tvarkykle / nepritemdoma tvarkykle, pasirenkama |
| Matmenys | 1,2M*D32mm |
| Pakuotės dydis | 143*30*26cm |
| G.W | 14,1KG/25vnt |
Daugiau informacijos



Taikymas
Gamykla, ligoninė, automobilių plovykla, šaldytuvas, šaldiklis, paukštidė ir pan.



Populiarus Žymos: triac pritemdomas t10 led vamzdinis šviestuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Paukštienos LED šviesos vištienos Coop apšvietimas kiauši...Peržiūrėti daugiau> -
Paukštienos vištienos ūkio apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Naminių paukščių UV šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Mėlyna šviesa vištomsPeržiūrėti daugiau> -
Vandeniui atsparus vištienos fermos paukštynas T8 vamzdži...Peržiūrėti daugiau> -
LED ūkio lemposPeržiūrėti daugiau>







