Produktai

12 voltų RV vidaus apšvietimas
Aliuminio korpusas. Akrilinis lęšis
Galimas bet kokio ilgio
Darbinė temperatūra: nuo -40 laipsnio iki plius 50 laipsnių
Palieskite jutiklinį jungiklį
vCE.RoHS patvirtintas
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Funkcijos:
- Aliuminio korpusas. Akrilinis lęšis
- Galimas bet kokio ilgio
- Darbinė temperatūra: nuo -40 laipsnio iki plius 50 laipsnių
- Palieskite jutiklinį jungiklį
- CE.RoHS patvirtintas
Produkto Aprašymas:
| produkto pavadinimas | RV salono apšvietimas |
| Įtampa / galia | DC12V 8W |
| Dydis | L300* P76 *Aukstis 8 mm |
| Šviesi spalva | 3000K/4000K/6000K |
| Perjungti | įjungimo / išjungimo ir jutiklinio pritemdymo jungiklis |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Garantija | 3-5Metai |
| Montavimas | paviršinis tvirtinimas varžtu arba 3M juosta |
| raktinis žodis | RV LED apšvietimas salone 12V, Kemperių Kelioninių priekabų dalys |
| Funkcija | Kelionės lemputė ant ratų |
Daugiau nuotraukų



Programos:

DUK
Q1. Ar galiu turėti LED lemputės užsakymo pavyzdį?
A: Taip, pavyzdinis užsakymas išbandyti ir patikrinti kokybę yra sveikintinas. Priimtini mišrūs pavyzdžiai.
Q2. O pristatymo laikas?
A: Paprastai mėginiui reikia 3-5 dienų, masinei gamybai reikia 15 darbo dienų. Viskas priklauso nuo užsakymo kiekio.
Q3. Ar turite kokių nors MOQ apribojimų LED lempučių užsakymui?
A: Trail užsakymai neribojami.
Populiarus Žymos: 12 voltų rv vidaus apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti

