Produktai
365 nm UV LED šviesos juostos
1. Yra UV365, UV395, UV405.
2. Kainoraštis sudarytas iš 2 uncijų FPC, originalios 3M prekės ženklo juostos, storo antistatinio pakavimo maišelio.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Funkcijos:
1, mūsų SMD LED juostelėje naudojamas varinis pagrindas, o LED lustas yra auksinė viela, kuri užtikrina gerą šilumos sklaidą, ilgą tarnavimo laiką ir mažą šviesos skilimą.
2, Our led chip is CRI>90Ra, we also can do CRI>80Ra
3, mūsų lanksčios PCB yra aukštos kokybės dviejų sluoksnių PCB, bent 2 uncijos arba 3 uncijos tam tikruose modeliuose.
4, Tam pačiam klientui visada reikalaujame to paties šiukšliadėžės numerio SMD šviesos diodų skirtingoms gamybos partijoms.
Specifikacija
| Šviesos šaltinis | Epistar SMD2835 LED lustas |
| LED kiekis/metras | 60 LED/metras |
| Įtampa | DC12V, 24V |
| Galia | 12 vatų už metrą |
| LED lustas CRI | CRI>90 Ra |
| PCB plotis | 10 mm pločio PCB plokštė |
| IP rangas | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Spalva | R/Y/B/G/W/WW/CW/P/UV |
| Garantija | 3 metų garantija su CE Rohs |
| Paketas | 5 metrai viename ritinyje, 3M klijai nugaroje |
| liumenas/m | 100lm/w |
| gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
Daugiau nuotraukų




Programos

Populiarus Žymos: 365nm uv LED šviesos juostos, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Pora:
UV lempa
Kitas:
405 nm UV LED juosta
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
Led Light UV 200w 500wPeržiūrėti daugiau> -
1 pėdos USB UV Blacklight vamzdisPeržiūrėti daugiau> -
T8 LED ultravioletinė (UV-A) lemputėPeržiūrėti daugiau> -
287nm 6W UV-C lempaPeržiūrėti daugiau> -
395 nm UV integruota T5 LED vamzdinė lemputė su besiūlePeržiūrėti daugiau> -
UV juodos šviesos vamzdelis tamsiam vakarėliuiPeržiūrėti daugiau>










