Produktai
9w Ultra violetinės juodos lemputės
1. Fluorescenciniai kūno dažai ir rašalas, balionai, pagaliukai, fluorescenciniai plakatai, neoninės spalvos daiktai ir sienų lipdukai šviečia tamsoje dėl unikalių apšvietimo efektų, kuriuos sukuria UV LED juodoji šviesa. Puikiai tinka gyvos muzikos vietoms, barams, klubams, scenoms, DJ renginiams, šviesų šou, Helovino vakarėliams, gimtadienio šventėms, kalėdinėms vestuvėms ir kt.

Funkcijos:
1. Fluorescenciniai kūno dažai ir rašalas, balionai, pagaliukai, fluorescenciniai plakatai, neoninės spalvos daiktai ir sienų lipdukai šviečia tamsoje dėl unikalių apšvietimo efektų, kuriuos sukuria UV LED juodoji šviesa.
2.Apšvietimas, kurio bangos ilgis yra nuo 385 iki 400 nm, gali būti naudojamas miegamajame nekeliant pavojaus vartotojo akių ar odos sveikatai.
3. Su šiomis LED lempomis sunaudojama mažiau energijos. ekologiškesnė alternatyva fluorescencinėms blacklight lemputėms.
4.E26/27 vidutinis pagrindas leidžia tiesiogiai įsukti visus vidutinio varžto pagrindo tvirtinimo elementus.
Specifikacijos
| Modelio Nr.: | BW-A60-UV-9W |
| Įėjimo įtampa: | 110-130V/AC arba 220-240V/AC |
| Lempos laikiklis: | E27 arba B22 |
| Medžiaga (difuzorius / pagrindas): | PC/aliuminis |
| Matmenys: | Dia 60 * 110mmH |
| LED galia: | 9W |
| Šviesos srautas: | 720lm |
| CRI: | 80 |
| Spindulio kampas: | 120 laipsnių |
Daugiau nuotraukų

Programos:



Populiarus Žymos: 9w ultravioletinės juodos lemputės, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Tolimieji 220 nm UV spindulių šviestuvai ligoninėmsPeržiūrėti daugiau> -
500 nm žalia LED lemputė 1000WPeržiūrėti daugiau> -
150 W UV LED juodos šviesos prožektoriusPeržiūrėti daugiau> -
UV Fly Killer 36 vataiPeržiūrėti daugiau> -
UV LED scenos šviesaPeržiūrėti daugiau> -
UV LED juoda lemputė 10WPeržiūrėti daugiau>












