Produktai

Sterilizacijos LED lemputė
* Turi galimybę sunaikinti H1N1 virusą, Staphylococcus aureus, Escherichia coli ir kt.
* Atsisakyti vidinio amoniako, TVOC koncentracijos, benzeno, tolueno, ksileno, formaldehido ir kt.
* Oro gaivinimas ir valymas
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Funkcijos:
* Turi galimybę sunaikinti H1N1 virusą, Staphylococcus aureus, Escherichia coli ir kt.
* Atsisakyti vidinio amoniako, TVOC koncentracijos, benzeno, tolueno, ksileno, formaldehido ir kt.
* Oro gaivinimas ir valymas
* Automatiškai žudo ore esančius virusus ir bakterijas
* Sumažinti ore esančių dalelių kiekį
* Sumažinti montavimo plotą
* Pažangiausias optinis dizainas
*Taikoma tokioms įstaigoms kaip mokyklos, ligoninės, metro stotys, biurai ir grandininės įmonės.
Specifikacijos
| Galingumas | 50 W (LED 35 W, ventiliatorius 15 W) |
| Veiksmingumas | Iki 110 LM/W |
| Įvesties įtampa | 100 - 277V |
| Tipiški liumenai | 4000 LM |
| Matmenys | 2 * 2 pėdos (600,92 * 600,92 * 137,2 mm) |
| CRI (Ra) | >80 |
| Galios koeficientas | >0.95 |
| Led lusto tarnavimo laikas | L70 >100,000 valandų prie 25C |
| Filtravimo sluoksnio veikimo laikas | 2160 valandos |
| Pagrindinė medžiaga | ABS/PC plastikinis dangtelis ir nanometro sluoksnis plius keturių sluoksnių konstitucijos filtravimas plius išcentrinis pramoninis ventiliatorius |
Daugiau nuotraukų



Populiarus Žymos: sterilizavimo LED skydo lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti

