Produktai
Sterilizuojamas T5 vamzdis 30W
Veiksminga ir aplinką tausojanti dezinfekcija be chemikalų
Be ozono
Mažas gyvsidabrio kiekis
Platus bangos ilgio diapazonas
Ilgas tarnavimo laikas dėl specialios dangos (iki 10 000 val.)
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

1. Įjunkite laidą
2. Lempa gali būti sujungta savavališkai
3. Galimas 185 nm, 254 nm, didelis sterilizavimo greitis iki 99,99 proc.
Atributas
| Produkto galia | 30W |
| PF | Didesnis arba lygus 0.5 |
| Įvesties įtampa | 100-120V/60 Hz |
| Nuotolinio valdymo režimas | Per jungiklį |
| Vielos ilgis | 1.5m |
| Lempos įtampa | 127-147 |
| Bazė | G13 |
| Pagrindo medžiaga | Keramika |
| (mm) Pagrindo matmenys | Φ25*38 |
| (mm) Lempos matmenys | 894 |
| (mm) Skersmuo | Φ19 |
| UV intensyvumas @ 1 metras | 107 uw/cm² |
| Produkto dydis | 915 * 32 * 49 mm |
| Gyvenimas | 8000h |
| 2000 valandų UVC išėjimo priežiūra | >=80 proc |
| Dielektrinis stipris (V) | AC 1500V |
| Anti-elektros smūgio greitis | 1 KLASĖ |
| Darbinė būklė | -15ºC ~ plius 45 ºC, 10 procentų ~ 90 procentų santykinis drėgnis |
| IP klasė | IP20 |
Vaizdai Rodyti











Populiarus Žymos: sterilizuojantis t5 vamzdelis 30w, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
500w LED lemputės UV spinduliuotėPeržiūrėti daugiau> -
UV LED Blacklight Bar 22W 4ftPeržiūrėti daugiau> -
150 W UV LED juodos šviesos prožektoriusPeržiūrėti daugiau> -
UVA nefiltruota BlacklightPeržiūrėti daugiau> -
395-405nm 12V lankstus Blacklight skirtas vakarėlių kamba...Peržiūrėti daugiau> -
T8 Uodas Žudikas Musė VamzdelisPeržiūrėti daugiau>











