Produktai
Pdt LED šviesos terapijos aparatas
1. Gydant gerai veikia gilių 660 nm ir artimųjų infraraudonųjų spindulių 850 nm bangų ilgių derinys. Šiuolaikiniai šviesos diodai yra labai patikimi, turi ilgą tarnavimo laiką ir turi mažesnį atsparumą karščiui. Idealus atsakas įprastoms buitinėms reikmėms.

funkcijos
1. Gydant gerai veikia gilių 660 nm ir artimųjų infraraudonųjų spindulių 850 nm bangų ilgių derinys. Šiuolaikiniai šviesos diodai yra labai patikimi, turi ilgą tarnavimo laiką ir turi mažesnį atsparumą karščiui. Idealus atsakas įprastoms buitinėms reikmėms.
2.Šis gydymas gali sukelti neigiamą poveikį, kitaip nei įprasti skausmą malšinantys vaistai, nereceptiniai vaistai ar kita brangi terapija. Mūsų raudonos šviesos įtaisas yra nerizikingas ir be rūpesčių skausmo malšinimo būdas!
3. Raudona lango apdailos plokštė gali pakabinti arba stovėti atskirai. LED šviesos skydelį galite naudoti žaisdami kompiuterinius žaidimus, skaitydami knygą ant lovos ir žiūrėdami televizorių ant sofos.
| Produkto pavadinimas | PDT aparatas/LED veido šviesos terapija |
| Šviesos šaltinio galia | 45(W) |
| Lempos karoliuko bangos ilgis | raudona, 650-660nm; Infraraudonųjų spindulių: 840-850nm |
| Funkcija | Malšina sąnarių skausmą ir uždegimą, gerina odą |
| Dydis | 310 mm * 310 mm * 35 mm |
| Pakuotės dydis | 390 * 340 * 55 mm |
| Svoris | 1,3 kg |
| Tarnavimo laikas | maždaug 50 000 valandų |
| Naudojimo atstumas | rekomenduojamas 0-30CM |
| Individualizuota paslauga | LOGOTIKAS ant prekės, pakuotės, siuntimas, ODM |
Daugiau informacijos





Taikymas

Populiarus Žymos: pdt LED šviesos terapijos aparatas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
750 W raudonos šviesos terapijaPeržiūrėti daugiau> -
250 LED infraraudonųjų spindulių terapijos prietaisasPeržiūrėti daugiau> -
5W LED infraraudonųjų spindulių terapijos šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Raudonas artimųjų infraraudonųjų spindulių LED terapijos ...Peržiūrėti daugiau> -
Raudonos šviesos terapijos prietaisas veido ir kūno odaiPeržiūrėti daugiau> -
Raudonos šviesos terapijos prietaisasPeržiūrėti daugiau>












