Produktai
Šiuolaikinis baltas skydinis šviestuvas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių šiuolaikinių baltų skydinių šviestuvų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
produkto savybė:
- Šiuolaikinės baltos spalvos skydinės lempos yra aptakaus ir šiuolaikiško dizaino, suteikiančios rafinuotumo bet kurioje patalpoje, kurioje jos įrengiamos.
- Dėl savo švaraus balto paviršiaus jis suteikia rafinuotumo bet kokiai patalpai, todėl yra puikus pasirinkimas tokioms erdvėms kaip namai, biurai ir komercinės įstaigos.
- Šiuolaikinės baltos spalvos skydinės lempos su ryškiu ir tolygiu apšvietimu gali sukurti šiltą ir patrauklią aplinką bet kokioje erdvėje.
Specifikacija:
| LED lustas | Epistar / SMD2835 |
| IP reitingas | IP44 |
| Įėjimo įtampa | 85-265V, 100-277V kintamoji įtampa |
| CRI | >80Ra |
| Šviesus efektyvumas | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Galia | 18W/36W/40W/48W/50W |
| Dydis | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Palaikykite Dimmer | Triac reguliuojamas arba reguliuojamas 0-10V |
| Medžiaga | Aliuminis + PMMA |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Garantija | 5 metai |
| Rėmo dangtelis | Balta ir sidabrinė |
| Sertifikuota | TUV, CE, ROHS |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:

Šiuolaikinė balta skydinė lempa, pasižyminti madinga išvaizda, yra puikus pasirinkimas jūsų namams ar verslo vietai apšviesti.
Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: Šiuolaikinė balta skydinė lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys












