Produktai
Balta apvali šviesa ant lubų
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių baltos lubų apvalios šviesos gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Produkto savybė:
- Balta lubų apvali lempa skleidžia švelnią ir raminančią šviesą, todėl ji idealiai tinka norint sukurti atmosferą, palankią atsipalaiduoti bet kokioje aplinkoje.
- Šis šviestuvas yra rafinuoto ir šiuolaikiško dizaino, kuris suteikia rafinuotumo bet kurioje patalpoje, kurioje jis įrengiamas.
- Balta lubinė apvali lempa, kurioje naudojama efektyvi energijos suvartojimo LED technologija, taip pat padeda sumažinti energijos sąnaudas ir užtikrina ilgalaikį ryškumą-.
Specifikacija:
| Galia | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lempos šviesos efektyvumas (lm/w) | 120lm/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | 80-83Ra arba 95-98Ra |
| Palaikykite Dimmer | Triac reguliuojamas arba reguliuojamas 0-10V |
| LED lustas | SMD2835, „Epistar“, „Samsung“, „Osram“. |
| Medžiaga | Aliuminis+PC dangtelis |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| Rėmo dangtelis | Baltas |
| Įvesties įtampa (V) | 85-265V ARBA 12V DC, 24V DC |
| Išpjovos dydis | Nuo 68 mm iki 280 mm |
| Išorinis skersmuo | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: balta lubų apvali šviesa, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Led skydelis 220vPeržiūrėti daugiau> -
2ft x 4ft plokščias skydelis ledPeržiūrėti daugiau> -
2x4 pakabinami lubiniai žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
Itin plonas LED apvalus skydelisPeržiūrėti daugiau> -
Įleidžiami lubų šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
300 × 300 įleidžiamas plokščių lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau>












