Produktai
Pritemdomas LED lubų šviestuvas 24W 2400lm, lubų šviestuvas su RGB foninio apšvietimo valdymo nuotolinio valdymo pulteliu ir programėle
Siųsti užklausą
produkto pristatymas
Produktų aprašymas
Šis 24 W lubų šviestuvas, derinantis reguliuojamą ryškumą, ryškų RGB foninį apšvietimą ir patogų nuotolinio valdymo pultą bei APP valdymą, suteikia lankstų, energiją taupantį - apšvietimą ir funkcionalumą, ir atmosferą.

Produktų detalės

| Galia | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Įėjimo įtampa | AC85-265V, 100-277V AC |
| spalvos temperatūra | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| šviesos srautas | 120 LM/W, 140 lm/W, 160 LM/W |
| Spindulio kampas | 180 laipsnių |
| Vamzdžių medžiagos | Aliuminis Body+ PC dangtelis |
| Lempos pagrindas | G13 |
| Dydis | 60cm 120cm 150cm |
Produktų taikymas

Populiarus Žymos: Pritemdomas LED lubų šviestuvas 24W 2400lm, lubų šviestuvas su RGB foninio apšvietimo valdymo nuotolinio valdymo pulteliu ir APP, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
Led panelė 60x60 cmPeržiūrėti daugiau> -
1200x600 paviršiaus LED skydelisPeržiūrėti daugiau> -
Plokščio paviršiaus montavimo LED žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
Šiuolaikinis baltas skydinis šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Plonas 3CCT įleidžiamas apvalus LED skydinis šviestuvas i...Peržiūrėti daugiau> -
2x2 LED nuleidžiami lubų šviestuvaiPeržiūrėti daugiau>












