Produktai
Minimalistinis baltas LED panelinis apšvietimas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių minimalistinių baltų LED lempučių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
produkto savybė:
- Naudojant LED technologiją, ši lempa gali suteikti tiek ryškų, tiek tolygų apšvietimą, tuo pačiu sumažinant energijos sąnaudas.
- LED technologija, kurią naudoja šios skydinės lempos, leidžia užtikrinti ryškų ir aiškų apšvietimą, tuo pačiu sumažinant energijos išleidžiamų pinigų sumą.
- Dėl šios šviestuvo konfigūracijos, kuri yra maža ir žemo profilio-, ją paprasta montuoti ir ji suteikia rafinuotumo, kad ir kokioje patalpoje jis būtų įdėtas.
Specifikacija:
| LED lustas | Epistar / SMD2835 |
| IP reitingas | IP44 |
| Įėjimo įtampa | 85-265V, 100-277V kintamoji įtampa |
| CRI | >80Ra |
| Šviesus efektyvumas | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Galia | 18W/36W/40W/48W |
| Dydis | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Palaikykite Dimmer | Triac reguliuojamas arba reguliuojamas 0-10V |
| Medžiaga | Aliuminis + PMMA |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Garantija | 5 metai |
| Rėmo dangtelis | Balta ir sidabrinė |
| Sertifikuota | TUV, CE, ROHS |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:

Šviesus ir jaukus kambarys gali būti sukurtas naudojant mūsų minimalistinę baltą LED panelinę lempą, kuri suteikia ekologišką ir efektyvų apšvietimą.
Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: minimalistinis baltas LED skydinis apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
U formos fluorescenciniai vamzdeliai 2 pėdPeržiūrėti daugiau> -
Led trigubo skydelio lizdas garaže ir lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Skytile LED plokščias šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
300×300 LED paneliniai apšvietimaiPeržiūrėti daugiau> -
RGB paviršinio montavimo skydo lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Apvalaus skydelio lemputė su izoliuota tvarkyklePeržiūrėti daugiau>












