Produktai
Apvalaus skydelio lemputė su izoliuota tvarkykle
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių apvalių skydinių šviestuvų su izoliuotu vairuotoju gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Produkto savybė:
- Apvalaus skydelio lempa su izoliuota tvarkykle suteikia apšvietimo parinkčių, kurios taupo energiją- ir tinka bet kurioje konkrečioje vietoje.
- Šis šiuolaikiško ir elegantiško dizaino šviestuvas bet kuriai erdvei suteikia rafinuotumo.
- Izoliuota tvarkyklė garantuoja nuoseklų ir patikimą veikimą, todėl tai yra apšvietimo sprendimas, tinkantis ilgalaikiam-naudojimui ir patvarumui.
Specifikacija:
| Galia | 3W/5W/7W/9W/ |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lempos šviesos efektyvumas (lm/w) | 120lm/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | 80-83Ra arba 95-98Ra |
| Palaikykite Dimmer | Triac reguliuojamas arba reguliuojamas 0-10V |
| LED lustas | SMD2835, „Epistar“, „Samsung“, „Osram“. |
| Medžiaga | Aliuminis+PC dangtelis |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| Rėmo dangtelis | Baltas |
| Įvesties įtampa (V) | 85-265V ARBA 12V DC, 24V DC |
| Išpjovos dydis | Nuo 68 mm iki 280 mm |
| Išorinis skersmuo | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: apvalus skydinis šviestuvas su izoliuotu vairuotoju, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Mažos šviesios sienų plokštėsPeržiūrėti daugiau> -
1500x300 LED skydelisPeržiūrėti daugiau> -
12 W paviršiuje montuojamas LED lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
2-in-1 Avarinio maitinimo skydelio lemputėPeržiūrėti daugiau> -
RGB LED panelinis apšvietimas naktiniam klubuiPeržiūrėti daugiau> -
Kvadratinio paviršiaus montavimo skydo lemputėPeržiūrėti daugiau>












