Produktai
Kvadratinio paviršiaus montavimo skydo lemputė
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių kvadratinių paviršių montuojamų skydinių šviestuvų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
produkto savybė:
- Kvadratinio paviršiaus montuojama skydinė lempa pasižymi elegantišku ir šiuolaikišku dizainu, kuris sklandžiai įsilieja į bet kurią erdvę.
- Dėl itin plono
- Sukurta taip, kad būtų lengva montuoti, ši skydinė lempa pasižymi puikiu ryškumu ir energijos vartojimo efektyvumu, todėl yra puikus pasirinkimas tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms reikmėms.
Specifikacija:
| LED lustas | Epistar / SMD2835 |
| IP reitingas | IP44 |
| Įėjimo įtampa | 85-265V, 100-277V kintamoji įtampa |
| CRI | >80Ra |
| Šviesus efektyvumas | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Galia | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Dydis | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Palaikykite Dimmer | Triac reguliuojamas arba reguliuojamas 0-10V |
| Medžiaga | Aliuminis + PMMA |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Garantija | 5 metai |
| Rėmo dangtelis | Balta ir sidabrinė |
| Sertifikuota | TUV, CE, ROHS |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: kvadratinio paviršiaus montavimo skydo šviesa, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Led šviesos plokštės sienaPeržiūrėti daugiau> -
U formos lenkimo 20 vatų LED vamzdisPeržiūrėti daugiau> -
2 Iki 4 lubų šviesos plokštėsPeržiūrėti daugiau> -
Komercinis elektrinis led trofferisPeržiūrėti daugiau> -
Liuminescenciniai Led lubiniai šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Apvalus lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau>












