Produktai
Žiedo{0}}formos paviršinio montavimo šviestuvas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių žiedinių -formos paviršiuje montuojamų šviestuvų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Produkto savybė:
1. Žiedo-formos paviršiuje montuojamas šviestuvas dėl šiuolaikiško dizaino elegantiškai papildys bet kurį kambarį.
2. Šilta ir tolygi šviesa iš šio liustra yra tai, ko jums reikia, kad kiekvienas jaustųsi kaip namie.
3. Šioje žiedo-formos paviršiuje montuojamoje lempoje naudojama energiją taupanti-LED technologija, kuri padeda sumažinti energijos sąnaudas neprarandant šviesos kokybės.
Specifikacija:
| Galia | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lempos šviesos efektyvumas (lm/w) | 120lm/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | 80-83Ra arba 95-98Ra |
| Palaikykite Dimmer | Triac reguliuojamas arba reguliuojamas 0-10V |
| LED lustas | SMD2835, „Epistar“, „Samsung“, „Osram“. |
| Medžiaga | Aliuminis+PC dangtelis |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| Rėmo dangtelis | Baltas |
| Įvesties įtampa (V) | 85-265V ARBA 12V DC, 24V DC |
| Išpjovos dydis | Nuo 68 mm iki 280 mm |
| Išorinis skersmuo | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:

Apskritimo LED skydelis plačiai naudojamas svetainėse, viešbučių salėse, konferencijų salėse, ligoninėse, mokyklose, biuruose ir kt.
Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: žiedo-formos paviršiaus montuojamas šviestuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
2ft x 4ft plokščias skydelis ledPeržiūrėti daugiau> -
2x2 lubų tinklelio šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Plokštieji LED lubų šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
12 W paviršiuje montuojamas LED lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
IP44 RGB LED panelinis apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Rgbw 60 × 60 48W LED lemputėPeržiūrėti daugiau>












