Produktai
Žiedinis baltas pritemdomas skydinis žibintas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių žiedinių baltų pritemdomų skydinių lempų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Produkto savybė:
1. Bet kuriai sričiai galima suteikti rafinuotumo su žiedine balta pritemdoma paneline lempa, kurios stilius yra ir aptakus, ir šiuolaikiškas.
2. Kadangi ši lemputė turi pritemdymo funkciją, ji suteikia galimybę keisti ryškumą ir sukurti idealią atmosferą bet kokiam renginiui, kuriam jie yra skirti.
3. Balta žiedinė pritemdoma skydinė lempa yra energiją taupanti
Specifikacija:
| Galia | 3W/5W/7W/9W |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Lempos šviesos efektyvumas (lm/w) | 120lm/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | 80-83Ra arba 95-98Ra |
| Palaikykite Dimmer | Triac reguliuojamas arba reguliuojamas 0-10V |
| LED lustas | SMD2835, „Epistar“, „Samsung“, „Osram“. |
| Medžiaga | Aliuminis+PC dangtelis |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| Rėmo dangtelis | Baltas |
| Įvesties įtampa (V) | 85-265V ARBA 12V DC, 24V DC |
| Išpjovos dydis | Nuo 68 mm iki 280 mm |
| Išorinis skersmuo | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:

Patobulinkite savo interjero estetiką su plonu dizainu ir švelniu apvalaus LED skydelio apšvietimu, sukurdami svetingą ir kviečiančią atmosferą.
Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: žiedinė balta pritemdoma skydinė lempa, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
15 vatų kvadratinis LED lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
2 x 4 nuleidžiami lubų šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Pritemdomas integruotas LED kvadratinis plokščias skydelisPeržiūrėti daugiau> -
LED stoglangių skydiniai šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Keičiantis spalvą LED lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Elegantiškas kvadratinis{0}}montuojamas šviestuvasPeržiūrėti daugiau>












