Produktai

10w Led Down lemputė
● Nėra UV ir infraraudonųjų spindulių
● Aliuminio reflektorius, mažinantis akinimą ir šviesos intensyvumą
● Nėra kelių šešėlių
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Funkcijos:
● Nėra UV ir infraraudonųjų spindulių
● Aliuminio reflektorius, mažinantis akinimą ir šviesos intensyvumą
● Nėra kelių šešėlių
Specifikacija:
| Produkto pavadinimas: | 10w lemputė žemyn |
| Įtampa: | AC110-265V |
| Galia: | 10W |
| liumenai: | 650-750LM |
| LED lustas: | EPISTARAS |
| Spindulio kampas: | 120 laipsnių |
| Iškirpti: | 115 mm |
| Korpuso medžiaga: | Aliuminis |
Išsami informacija:





Šiltai 10 W LED lemputės antgaliai
Diegdami išjunkite maitinimą
Nelieskite ir nesuimkite Downlihgt, kai jis karštas
Darbinės aplinkos temperatūra:-20~45 laipsniai
Tik naudoti patalpose
Nerekomenduojama dažnai perjungti maitinimo
Populiarus Žymos: 10w LED žemyn lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Pora:
Lubiniai šviestuvai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti

