Produktai

Montuojamas LED apatinis apšvietimas
● Montuojamas apšvietimas viešbučiams ir prekybos centrams
● 30 laipsnių reguliuojama kairė ir dešinė
● COB šviesos šaltinis, koncentruojantis lustas, giliai paslėptas šviesos šaltinis, apsauga nuo akinimo

Funkcijos:
● Montuojamas apšvietimas viešbučiams ir prekybos centrams
● 30 laipsnių reguliuojama kairė ir dešinė
● COB šviesos šaltinis, koncentruojantis lustas, giliai paslėptas šviesos šaltinis, apsauga nuo akinimo
Specifikacija:
| Produkto pavadinimas: | Montuojamas LED apatinis apšvietimas |
| Spalvų temperatūra (CCT): | 2700K (minkšta šilta balta) |
| Lempos šviesos efektyvumas (lm/w): | 108 |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra): | 90 |
| Šviesos šaltinis: | LED |
| Įvesties įtampa (V): | AC110/240v |
| Lempos korpuso medžiaga: | Aliuminis |
| skylės dydis: | 75 mm |
| veido žiedo dydis: | 90 mm |
| IP įvertinimas: | Ip44 |
| Darbo laikas (valandomis): | 30000 |
Išsami informacija:





DUK
1. kas mes tokie?
Esame įsikūrę Guangdonge, Kinijoje, pradedame nuo 2018 m., parduodame Šiaurės Amerikai (15.00 proc.), Vakarų Europai (15.00 proc.), Pietų Amerikai (10.00). proc. ),Rytų Europa (10.00 proc .), Pietryčių Azija (10.00 proc. ), Centrinė Amerika (10.00 proc. ), Pietų Europa (7.{14) }} proc. ), Afrika (5.00 proc. ), Okeanija (5.00 proc. ), Šiaurės Europa (5.00 proc. ), Vidaus rinka (5.{22) }} proc. ),Rytų Azija (2.00 proc. ),Viduriniai Rytai (00.00 proc.). Mūsų biure iš viso yra apie 11-50 žmonių.
2. kaip galime garantuoti kokybę?
Visada priešgamybinis pavyzdys prieš masinę gamybą;
Visada galutinis patikrinimas prieš išsiunčiant;
3. Kodėl turėtumėte pirkti iš mūsų, o ne iš kitų tiekėjų?
Kokybė yra mūsų kultūra.
24*7*365 Paslauga internetu.
Pas mus jūsų pinigai bus saugūs kaip jūsų kišenėje.
Gali būti pateikti nemokami pavyzdžiai.
Prekybos užtikrinimo įsakymas priimti.
Turėti 10 žmonių puikią techninę komandą.
Greitas pristatymas ir geriausias aptarnavimas po pardavimo.
4. kokias paslaugas galime suteikti?
Priimtos pristatymo sąlygos: FOB, CFR, CIF, EXW, FCA, DDP, greitas pristatymas;
Priimama mokėjimo valiuta: USD, EUR, HKD, CNY;
Priimamas mokėjimo tipas: T / T, L / C, D / PD / A, MoneyGram, kreditinė kortelė, PayPal, "Western Union", grynieji pinigai, depozitinis depozitas;
Kalba: anglų, kinų
Populiarus Žymos: montuojamas LED apatinis apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys

