Produktai

9w Smart Rgbw Bluetooth LED apatinis apšvietimas
1. Gerai sklaidantis šilumos kriauklė
2. Skirtingas pasirinkimo dangtelis
3. Stiprus pavasaris
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Produkto savybė
1. Sukurkite skirtingus apšvietimo efektus, pvz., išnykimą, blykstę, blykstę ar impulsą
2. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip aliuminis, akrilas arba polikarbonatas, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas, saugumas ir estetika
3. Valdomas išmaniuoju telefonu arba nuotolinio valdymo pulteliu
4. Integruota su balso asistentais ir išmaniaisiais namų įrenginiais
Specifikacijos
| Ryškumas | 900-1000 liumenų (balta) |
| Energijos sąnaudos | 9 vatai |
| Spindulio kampas | 110º |
| Pritemdomas | Pritemdomas |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 val |
| Montavimas | Lygus paviršius, spyruokliniai spaustukai |
| Specifikacijos | AC220-240V, 50/60 Hz |
| Orų įvertinimas | IP54 (priekyje) IP40 (nugaroje) |
| Medžiaga Konstrukcija | Aliuminiu dengtas plastikas, PC objektyvas, baltas RAL9016 |
| Matmenys | Ø115mmx57 išpjova 90-95mm |
| Supakuoti matmenys | 120x120x75mm 1vnt |
Daugiau nuotraukų:



Taikymas:








Populiarus Žymos: 9w smart rgbw bluetooth LED apatinis apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti

