Produktai
3 CCT reguliuojamas RGBW LED apatinis apšvietimas
1. Gerai sklaidantis šilumos kriauklė
2. Skirtingas pasirinkimo dangtelis
3. Stiprus pavasaris
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Produkto savybė
1. Sukurkite skirtingus apšvietimo efektus, pvz., išnykimą, blykstę, blykstę ar impulsą
2. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip aliuminis, akrilas arba polikarbonatas, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas, saugumas ir estetika
3. Valdomas išmaniuoju telefonu arba nuotolinio valdymo pulteliu
4. Integruota su balso asistentais ir išmaniaisiais namų įrenginiais
Specifikacijos
| Galia | 20W/25W/30W |
| Spalvų temperatūra (CCT) | RGBW |
| BMT | 3 CCT reguliuojamas |
| Lempos šviesos efektyvumas (lm/w) | 120lm/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | 80-83Ra arba 95-98Ra |
| Palaikykite Dimmer | Triac pritemdomas arba 0-10V pritemdomas |
| LED lustas | SMD2835, „Epistar“, „Samsung“, „Osram“. |
| Medžiaga | Aliuminis+PC dangtelis |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Rėmo dangtelis | Baltas |
| Įvesties įtampa (V) | 85-265V,110-240V ARBA 12V DC, 24V DC |
| LED tvarkyklė | Izoliuotas ir nemirksi |
Daugiau nuotraukų:



Taikymas:








Populiarus Žymos: 3 cct reguliuojamas rgbw LED apatinis apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
Neužsidegantys LED žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
Collingwood apatiniai šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Varpelio apšvietimo apatiniai žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
Modernus virtuvės LED apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Įleidžiami apvalūs 18 W LED apatiniai šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
40 vatų reguliuojamas 10 colių LED apatinis apšvietimasPeržiūrėti daugiau>









