Produktai

Liejamas aliuminio diodas
Puikus aliuminis liejamas slėgiu, kieta tekstūra ir geresnė šilumos sklaida
Lengva montuoti ir pakeisti tradicinę lempą, nereikalaujanti priežiūros

Prekės aprašymas
Aukščiausios kokybės ir patikimas žemutinės burbuolės šviesos šaltinis
Puikus aliuminis liejamas slėgiu, kieta tekstūra ir geresnė šilumos sklaida
Lengva montuoti ir pakeisti tradicinę lempą, nereikalaujanti priežiūros
Žalioji technologija, saugi ir draugiška aplinkai
Ilgas šios LED lemputės tarnavimo laikas yra apie 50 000 valandų
Nuolatinės srovės grandinės konstrukcija, platus įtampos diapazonas (100V ~ 240V)
Jokio mirgėjimo, mažos energijos sąnaudos, greitas paleidimas, nėra ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių
Specifikacijos
| Modelis | BW08K60C |
| Galia | 20W / 30W / 40W / 60W |
| Spindulio kampas | 90 laipsnių |
| AC įvestis | 100-240V 50/60 Hz arba 220-240V 50/60 Hz |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Dydis | Φ190 * H70 mm |
| Iškirpti | Φ155 – 175 mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K arba pritaikyta |
| LM/W | 90-110 lm/w |
| CRI | >80Ra , >90 Ra |
Daugiau informacijos

















Populiarus Žymos: liejamas aliuminio diodas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys

