Produktai
Apvalaus paviršiaus montuojamas apatinis šviestuvas
2. Šiame LED apatiniame apšvietime naudojama nuolatinė srovė, kad šviesa būtų švelni ir pastovi be mirgėjimo. Jis pasižymi dideliu šviesos efektyvumu ir sunaudoja mažai elektros energijos.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Prekės aprašymas
1.Mūsų LED apatiniai šviestuvai gali būti tiesiogiai prijungti prie 220 V, todėl juos galima pritemdyti.
2. Šiame LED apatiniame apšvietime naudojama nuolatinė srovė, kad šviesa būtų švelni ir pastovi be mirgėjimo. Jis pasižymi dideliu šviesos efektyvumu ir sunaudoja mažai elektros energijos.
3. Šis LED apatinis apšvietimas neturi UV ar IR spinduliuotės ir yra lengvai montuojamas.
Technine informacija
| Našumas: | 18 w |
| Įtampa: | 220-240VAC |
| Įėjimo įtampa: | 176-265VAC |
| Dažnis: | 50-60Hz |
| Vairuotojo išvestis: | 30-38VDC // 390-400mA |
| Apsaugos klasė: | II |
| Šviesos šaltinis: | OSRAM |
| Spalvų perteikimo indeksas: | 80 |
| Šviesos srautas: | 1480 lm |
Daugiau informacijos




Taikymas:
Puikiai tinka bet kokiam lubų pritaikymui.

Populiarus Žymos: apvalus paviršius montuojamas apatinis šviestuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti










