Produktai
Ploni Led Can Lights
2. Aušintuvo medžiaga: liejamas aliuminio lydinys.
3. Darbo temperatūra: -20C~+60C.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Funkcijos:
1. Įvesties įtampa: AC85V-265V.
2. Aušintuvo medžiaga: liejamas aliuminio lydinys.
3. Darbo temperatūra: -20C~+60C.
4. Spalva: balta (6000-6500K), šilta balta (3000-3500K).
5. Galia:3W,4W,6W,12W,18W,24W.
Technine informacija
| Galia | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Įtampa | 85-265V |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Šviesos šaltinis | SMD2835 |
| Taikymas | Komercinis namų ūkis patalpose |
| Garantija | 5 metai |
| Power Factory (PF) | Didesnis arba lygus 0.9 |
| Darbinė temperatūra (laipsnis) | -20~40 laipsnių |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| UGR | <19 |
| Figūra | Apvalus |
Daugiau informacijos

Taikymas:
Puikiai tinka bet kokiam lubų pritaikymui.

Populiarus Žymos: ploni LED skardinių žibintai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
Įleidžiami balti led žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
„Downlight Led 8w“Peržiūrėti daugiau> -
Vonios apatiniai šviestuvai Ip65Peržiūrėti daugiau> -
Collingwood Apšvietimas H2 LitePeržiūrėti daugiau> -
6 colių plonas LED įleidžiamas šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Derinamas įleidžiamas LED apšvietimasPeržiūrėti daugiau>










