Produktai
360 laipsnių darbo vietos šviesa
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 360 laipsnių darbo vietos apšvietimo gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Ypatybė:
- 360 laipsnių darbo vietos apšvietimas užtikrina neprilygstamą matomumą ir apšvietimą, todėl kiekvienas darbo vietos kampas yra gerai apšviestas-.
- Dėl patvarios konstrukcijos ir ilgai veikiančių-LED lempučių jis yra patikimas ir efektyvus apšvietimo sprendimas bet kurioje darbo vietoje.
- Dėl reguliuojamo aukščio ir universalaus dizaino šis šviestuvas gali būti išdėstytas įvairiais būdais, kad atitiktų konkrečius projekto poreikius.
Specifikacija:
| Galia | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W 150W |
| Šviesos efektyvumas | >110 lm/w |
| Šviesos šaltinis | SMD 2835, Epistar |
| Veikimo temp | -40-45 laipsnių |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Atsparus vandeniui |
| IK laipsnis | 07 |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 VALANDŲ |
| Įvesties įtampa | 85-265V kintamoji srovė |
| Naras | Vidinis maitinimo šaltinis |
| Pritemdymas | NE |
| Sijos angelas | 360 laipsnių |
| PF | >0.95 |
| Garantija | 5 metai |
Išsamūs vaizdai:



Naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: 360 laipsnių darbo vietos šviesa, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Nešiojamas pakabinamas statybinis šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Mobilus statybinis šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
COB darbo lempa su CEPeržiūrėti daugiau> -
Darbo vietos šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Vieno laido laikinas darbo šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Jungiamas LED darbo vietos apšvietimasPeržiūrėti daugiau>












