Produktai
Jungiamas LED darbo vietos apšvietimas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių susietų LED darbo vietos šviestuvų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Ypatybė:
- Sujungiamas LED darbo vietos apšvietimas sukurtas taip, kad būtų atsparus net reikliausioms darbo aplinkoms dėl savo tvirtos konstrukcijos ir ilgaamžių LED lempučių.
- Susiejamas LED darbo vietos apšvietimas pasižymi išskirtiniu ryškumu, todėl jis suteikia pakankamai šviesos visiems jūsų projektams ir darbams.
- Galite lengvai sujungti daugybę šviestuvų ir sukurti pagal užsakymą pritaikytą apšvietimo sistemą, pritaikytą jūsų konkretiems poreikiams ir specifikacijoms.
Specifikacija:
| Galia | 20W 30W 40W 50W |
| Šviesos efektyvumas | >110 lm/w |
| Šviesos šaltinis | SMD 2835, Epistar |
| Veikimo temp | -40-45 laipsnių |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Atsparus vandeniui |
| IK laipsnis | 07 |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 VALANDŲ |
| Įvesties įtampa | 85-265V kintamoji srovė |
| Naras | Vidinis maitinimo šaltinis |
| Pritemdymas | NE |
| Sijos angelas | 360 laipsnių |
| PF | >0.95 |
| Garantija | 5 metai |
Išsamūs vaizdai:



Naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: susieta LED darbo vietos šviesa, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Pramoninės klasės nešiojamieji statybiniai šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Nešiojami statybiniai šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Darbo vietos apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Didelės galios laikinas darbo šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Darbo vietos šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Svetainės statybos pakabinamas šviestuvasPeržiūrėti daugiau>












