Produktai
Didelės galios laikinas darbo šviestuvas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių didelės galios laikinųjų darbo lempų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Ypatybė:
1. Didelės galios laikinosios darbo lempos sukurtos taip, kad pasiūlytų išskirtinai puikų apšvietimą bet kurioje darbo vietoje, taip užtikrinant aukščiausią įmanomą matomumą ir saugumą.
2. Šios darbo lempos konstrukcija sukurta taip, kad būtų atspari smūgiams- ir tvirta, todėl ji gali atlaikyti sudėtingas darbo sąlygas.
3. Ši didelės galios-darbinė lempa leidžia lengvai ir įvairiai atlikti bet kokį darbą, nes joje pateikiami nustatymai, kuriuos galima reguliuoti, ir paprastas diegimo procesas.
Specifikacija:
| Galia | 20W 30W 40W 50W 60W 80W |
| Šviesos efektyvumas | >110 lm/w |
| Šviesos šaltinis | SMD 2835, Epistar |
| Veikimo temp | -40-45 laipsnių |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Atsparus vandeniui |
| IK laipsnis | 07 |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 VALANDŲ |
| Įvesties įtampa | 85-265V kintamoji srovė |
| Naras | Vidinis maitinimo šaltinis |
| Pritemdymas | NE |
| Sijos angelas | 360 laipsnių |
| PF | >0.95 |
| Garantija | 5 metai |
Išsamūs vaizdai:



Naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: didelės galios laikina darbo lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Nešiojamas pakabinamas statybinis šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Nešiojami statybiniai šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Darbo vietos apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Darbo vietos šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Laikino darbo šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Vandeniui atspari nešiojama LED darbo lemputėPeržiūrėti daugiau>












