Produktai
Sprogimui{0}}atspari 400 W lempa
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 400 W atsparių sprogimui lempų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Ypatybė:
1. Sprogimui-atspari lempa 400 W Flood Light sukurta taip, kad atlaikytų pavojingą aplinką ir užtikrintų patikimą apšvietimą potencialiai pavojingose vietose.
2. Šis didelės-galios prožektorių šviestuvas suteikia 400 W ryškų ir efektyvų apšvietimą, todėl puikiai tinka lauko erdvėms, statybvietėms ir pramoninėms reikmėms.
3. Dėl patvarios konstrukcijos ir tvirto dizaino sprogimui{1}}atspari lempa 400 W Flood Light užtikrina ramybę ir pastovų veikimą sudėtingomis sąlygomis.
Specifikacija:
| Spalvų temperatūra (CCT) | 2700k-6500k |
| Įvesties įtampa (V) | AC100-305V |
| Dimmer | Nr |
| Gyvenimo trukmė (valandomis) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reitingas | IP 66 |
| Darbo laikas (valanda) | 50000 |
| Produkto pavadinimas | Sprogimas |
| Galia | 100W-300W |
| Spalva | Geltonas rėmelis |
| Šviesos efektyvumas (I/W) | 120 lm/w |
Išsamūs vaizdai:



naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: sprogimui atspari -sprogimui atspari lempa 400 W prožektorių šviesa, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
4 pėdų UV lempaPeržiūrėti daugiau> -
Geltona pramoninio sprogimo{0}}apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Sprogimui atspari šviesa, skirta chemiškai pavojingoms vi...Peržiūrėti daugiau> -
100 W sprogimo{1}}apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Vandeniui atspari LED EX sprogimui atspari šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Iš esmės saugi šviesaPeržiūrėti daugiau>












