Produktai
100W-200W LED High Bay šviestuvas
* Puikiai tinka pastogėms, gamykloms, šaldymo patalpoms, sandėliams ir didelėms dengtoms patalpoms.
* Išskirtinai efektyvus, sukuriantis 26600 liumenų esant 140 lw/W.
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 100w-200w LED aukštos įlankos lempų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Produkto savybė
1.100W 150W 200W UFO LED aukštas šviestuvas, LED pramoniniai žibintai, didelės galios LED sandėlio šviestuvai.
2. Philips LED lustas, 130Lm/W didelio ryškumo.
3,60 laipsnių 90 laipsnių 120 laipsnių spindulio kampas yra neprivalomas, 50 000 valandų tarnavimo laikas ir 3 metų garantija.
4.UFO LED aukštos įlankos šviesa gali pakeisti tradicines aukšto slėgio natrio lempas ir metalo halogenines lempas.
Specifikacijos:
| Vat | 100W 150W 200W 250W 300W |
| Įvesties įtampa | AC85-265V |
| Galios dažnis | 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0.95 |
| LED lustas | PHILIPS LED lustas |
| Sistemos efektyvumas | 150 LM / W |
| CRI | Ra80 |
| Spindulio kampas | 60 laipsnių / 90 laipsnių / 120 laipsnių |
| IP reitingas | IP65 |
| Būstas | ADC12 liejimo{1}}aliuminis |
Daugiau informacijos apie paveikslėlį



Taikymas

Populiarus Žymos: 100w-200w LED High Bay Light, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Parduodami Led Leaner High Bay žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
Apšvietimas Pramoniniai High Bay LED žibintai UFOPeržiūrėti daugiau> -
Maxlite Led High Bay šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
LED pramoninė lempa High BayPeržiūrėti daugiau> -
U formos laikiklis IP65 LED UFO High Bay žibintai šaldikl...Peržiūrėti daugiau> -
High Bay šviestuvas sandėliuiPeržiūrėti daugiau>










