Produktai
100W-300W NSO LED High Bay šviestuvas
* Puikiai tinka pastogėms, gamykloms, šaldymo patalpoms, sandėliams ir didelėms dengtoms patalpoms.
* Išskirtinai efektyvus, sukuriantis 26600 liumenų esant 140 lw/W.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 100w-300w ufo LED aukštos įlankos lempų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Produkto savybė
- Puikus apšvietimas net 15 pėdų ar aukštesniame aukštyje ir 150 LM/W ryškumas.
- PHILIPS šviesos diodai, spindulio kampas 60 laipsnių, 90 laipsnių ir 120 laipsnių.
- Daug įtampos variantų, įskaitant 100-277V, AC85-265V ir 347V pagal užsakymą.
- sutaupoma šimtai nereikalingų pakeitimų ir iki 75 % energijos.
- Aukšta apsaugos klasė IP65; prieinama drėgnomis sąlygomis.
Specifikacijos:
| Vat | 100W 150W 200W 250W 300W |
| Šviesos lizdas | Žiedai ir kabliukai pasirinktinai |
| Maitinimo šaltinis | Reguliarus / Meanwell |
| Įvesties įtampa | AC85-265V |
| Galios dažnis | 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0.95 |
| LED lustas | PHILIPS LED lustas |
| Sistemos efektyvumas | 150 LM / W (CCT=2700-6500K) |
| Spalvos temperatūra | Šiltai balta / natūrali balta / šalta balta (2700–6500K) |
| CRI | Ra80 |
| Spindulio kampas | 60 laipsnių / 90 laipsnių / 120 laipsnių |
| IP reitingas | IP65 |
| Radiatorius | Storas aliuminio korpusas |
| Būstas | ADC12 liejimo{1}}aliuminis |
Daugiau informacijos apie paveikslėlį



Taikymas
Puikus apšvietimas sandėliui / dirbtuvėms / tvartui / garažui.

Populiarus Žymos: 100w-300w ufo LED High Bay Light, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą












