Produktai
4 pėdų LED linijinė juostinė lemputė 32 W, 0–10 V pritemdoma, DLC Premium
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 4 pėdų LED linijinės juostos šviesos 32w, 0–10v pritemdoma, dlc premium gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Produktų aprašymas
Sujungiant 0–10 V pritemdomą lankstumą pritaikytam apšvietimo lygiui su DLC Premium sertifikatu, užtikrinančiu patikrintą energijos taupymą ir kokybę, ši 32 W 4 pėdų LED linijinė juosta užtikrina patikimą ir efektyvų apšvietimą, idealiai tinkantį komercinėms ir pramoninėms patalpoms.

Produktų detalė
| Galia | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Įėjimo įtampa | AC85-265V, 100-277V AC |
| spalvos temperatūra | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| šviesos srautas | 120 LM/W, 140 LM/W, 160 LM/W |
| Spindulio kampas | 180 laipsnių |
| Vamzdžių medžiagos | Aliuminis Body+ PC dangtelis |
| Lempos pagrindas | G13 |
| Dydis | 60cm 120cm 150cm |
| Viršelis | Pieniškas ir skaidrus dangtelis |

Produktų parametras
Populiarus Žymos: 4 pėdų LED linijinė juostelė, 32w, 0-10v pritemdoma, dlc premium, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, pardavimas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Juostelės LED lemputės Juostinis apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
LED juostiniai šviestuvai Juostiniai šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
LED juostiniai šviestuvai juostos lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Šviesos juostelės interjeruiPeržiūrėti daugiau> -
300 LED 5 metrų LED juostinė lemputėPeržiūrėti daugiau> -
220 V be tvarkyklės Ip65 vandeniui atspari taškinė 100 m ...Peržiūrėti daugiau>











