Produktai
LED juostinė lemputė 220 V 240 V 5730 Šiltai balta, mėlyna, violetinė IP65 120LED/m
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių LED juostelių 220v 240v 5730 šiltos baltos, mėlynos, violetinės ip{5}}led/m gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Produktų aprašymas
Įrengta 120 ryškių 5730 šviesos diodų viename metre ir patvarios IP65 konstrukcijos, ši 220 V-240 V juosta užtikrina ryškų, daugiaspalvį apšvietimą (šiltai baltą, mėlyną, violetinį) ir stabilų veikimą, tinka tiek dekoratyviniam, tiek funkciniam apšvietimui įvairiose aplinkose.

Produktų detalė

| Galia | 10W vienam metrui |
| IP reitingas | IP40 arba IP65 Atsparus vandeniui |
| Įėjimo įtampa | 85-265V arba 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Šviesus efektyvumas | 110-120lm/W |
| Darbinė temperatūra | -20 laipsnių ~ 50 laipsnių |
| Dydis | 5000 * 5 mm, plotis 5 mm |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K,raudona,mėlyna,žalia,geltona |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar ir Samsung |
| Medžiaga | PVC + LED |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Garantija | 5 metai |
| Sertifikuota | TUV, CE, ROHS |
| Kontrolė | Nuotolinio valdymo pultas |
Produktų taikymas


Populiarus Žymos: LED juostelės lemputė 220v 240v 5730 šilta balta, mėlyna, violetinė ip65 120led/m, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
LED juostos šviesos juostos lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Rgb LED juostiniai žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
300 LED 5 metrų LED juostinė lemputėPeržiūrėti daugiau> -
SL10-12V Balta LED juostinė lemputė 1000 liumenų/m IP65Peržiūrėti daugiau> -
Lanksti COB LED juostelė - 12V/24V, 320–480 šviesos diodų...Peržiūrėti daugiau> -
220 V be tvarkyklės Ip65 vandeniui atspari taškinė 100 m ...Peržiūrėti daugiau>











