Produktai
Vištienos rujos lemputė
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių viščiukų nakvynės namų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Produkto savybė:
- Vištienos rujos lemputė sukuria jaukią ir šiltą atmosferą jūsų vištoms nakties valandomis.
- Šis produktas padeda imituoti natūralią saulės šviesą, o tai savo ruožtu skatina sveiką kiaušinių dėjimą- ir bendrą jūsų kaimenės gerovę-.
- „Chicken Roosting Light“ yra sprendimas, kuris yra praktiškas ir patikimas jūsų vištidėje. Jame yra daug nustatymų, kuriuos galima reguliuoti, ir dizainas, sukurtas taip, kad jis tarnautų.
Specifikacija:
| Galia | 9W 18W 23W 25W |
| Dydis | 60cm 120cm 150cm |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Šviesos efektyvumas (LM/W) | 140 LM/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Spindulio kampas | 180 laipsnių |
| Atsparus vandeniui | IP67 |
| Medžiaga | Aliuminis Body+ PC dangtelis |
| Įvesties įtampa (V) |
85-265V kintamoji srovė |
| Pritemdomas | Triac reguliuojamas ir reguliuojamas 0-10V |
| Gyvenimo trukmė (valandomis) | 50000 |
| Garantija | 5 metai |
| Led mikroschema | Epistar 2835 |
| Funkcija |
nemirksi nemokamai |
Išsamūs vaizdai:






Naudojimas:

Bandymo ataskaita:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: viščiukų nakvynės lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Apšvietimas paukštienos gamybojePeržiūrėti daugiau> -
Lemputė vištienos augintuvuiPeržiūrėti daugiau> -
LED lemputė, skirta vištienos tvarteiPeržiūrėti daugiau> -
Brooder lempaPeržiūrėti daugiau> -
Pritemdytas paukštienos LED lemputė vištienos ūkiuiPeržiūrėti daugiau> -
IP67 T12 LED paukštienos lemputė dedeklėms vištomsPeržiūrėti daugiau>












