Produktai
120W aliuminio darbinis žibintas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 120 W aliuminio darbinių žibintų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Ypatybė:
1. Šis 120 W aliuminio darbinis žibintas aprūpintas itin ryškiomis LED lemputėmis, užtikrinančiomis maksimalų apšvietimą bet kurioje darbo vietoje.
2. Patvari aliuminio konstrukcija užtikrina ilgalaikį- veikimą net ir sunkiomis darbo sąlygomis.
3. Šis darbinis žibintas su reguliuojamu stovu ir lengvai -nešiojamu-rankenu suteikia patogias ir universalias apšvietimo parinktis įvairiems projektams.
Specifikacija:
| Galia | 20W 30W 40W 50W |
| Šviesos efektyvumas | >110 lm/w |
| Šviesos šaltinis | SMD 2835, Epistar |
| Veikimo temp | -40-45 laipsnių |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Atsparus vandeniui |
| IK laipsnis | 07 |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 VALANDŲ |
| Įvesties įtampa | 85-265V kintamoji srovė |
| Naras | Vidinis maitinimo šaltinis |
| Pritemdymas | NE |
| Sijos angelas | 360 laipsnių |
| PF | >0.95 |
| Garantija | 5 metai |
Išsamūs vaizdai:



Naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: 120w aliuminio darbinis žibintas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys












