Produktai
Neperšlampama lauko apšvietimo lemputė
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių lauko vandeniui atsparių darbo vietų šviesos stygų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Ypatybė:
1. Ši lauko vandeniui atspari darbo vietos šviesos styga sukurta taip, kad atlaikytų elementus, o tai garantuoja, kad ji bus patikima ir patvari ilgą laiką.
2. Dėl pritaikomo konstrukcijos pobūdžio šią šviesos stygą galima tiesiog pakabinti arba pritvirtinti įvairiose lauko darbo vietose, tuo pačiu užtikrinant pakankamą apšvietimą visur, kur to reikia.
3. Šviesios diodų lemputės, kurios yra ryškios ir{1}}efektyvios, užtikrina išskirtinį apšvietimą, todėl dirbti lauke lengviau ir saugiau net ir tamsiausiomis sąlygomis.
Specifikacija:
| Galia | 20W 30W 40W 50W 60W |
| Šviesos efektyvumas | >110 lm/w |
| Šviesos šaltinis | SMD 2835, Epistar |
| Veikimo temp | -40-45 laipsnių |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Atsparus vandeniui |
| IK laipsnis | 07 |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 VALANDŲ |
| Įvesties įtampa | 85-265V kintamoji srovė |
| Naras | Vidinis maitinimo šaltinis |
| Pritemdymas | NE |
| Sijos angelas | 360 laipsnių |
| PF | >0.95 |
| Garantija | 5 metai |
Išsamūs vaizdai:



Naudojimas:

Paverskite bet kurią tamsią ir ankštą darbo vietą šviesia ir gerai{0}}apšviesta aplinka naudodami laikiną darbo lempą „Plug and Play with Hook LED“.
Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: lauko vandeniui atspari darbo vietos šviesos styga, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Nešiojamas pakabinamas statybinis šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Mobilus statybinis šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
100 W laikinas apšvietimas statybvietėmsPeržiūrėti daugiau> -
Nešiojamas prijungiamas LED statybvietės šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Laikino darbo šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Vandeniui atspari nešiojama LED darbo lemputėPeržiūrėti daugiau>












