Produktai
100 W laikinas apšvietimas statybvietėms
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 100 W laikinojo apšvietimo, skirto statybvietėms Kinijoje, gamintojų ir tiekėjų. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Ypatybė:
1. Mūsų patogaus 100 W laikinojo apšvietimo sprendimo pagalba darbo vietas galima apšviesti paprastai.
2. Naudodami mūsų patikimą ir energiją taupantį-laikino apšvietimo sprendimą, galite užtikrinti, kad statybvietės ir statybvietės būtų saugios ir produktyvios.
3. Naudodami mūsų 100 W laikiną statybvietėms skirtą apšvietimą galite mėgautis greito jo nustatymo paprastumu ir patogumu, kai jis veiks ilgą laiką.
Specifikacija:
| Galia | 20W 30W 40W |
| Šviesos efektyvumas | >110 lm/w |
| Šviesos šaltinis | SMD 2835, Epistar |
| Veikimo temp | -40-45 laipsnių |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Atsparus vandeniui |
| IK laipsnis | 07 |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 VALANDŲ |
| Įvesties įtampa | 85-265V kintamoji srovė |
| Naras | Vidinis maitinimo šaltinis |
| Pritemdymas | NE |
| Sijos angelas | 360 laipsnių |
| PF | >0.95 |
| Garantija | 5 metai |
Išsamūs vaizdai:



Naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: 100w laikinas apšvietimas statybvietėms, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Nešiojama statybinė lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Didelės galios laikinas darbo šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Jungiamas LED darbo šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Laikino darbo šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Vieno laido laikinas darbo šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
120W aliuminio darbinis žibintasPeržiūrėti daugiau>












