Produktai
Grybų auginimo apšvietimas
Šio LED grybų augimo apšvietimo ypatybės:
• Long Lifetime: Highly efficient LED with lifetime >50,000 valandų,
• IP67 atsparumo vandeniui indeksas aukšto slėgio vandens srovei
• Atsparus aukštai temperatūrai garams ir amoniako dujoms & Atsparus garų ir vandens nutekėjimui
• Grybų auginimo šviesos veikimo temperatūra yra nuo -20 laipsnio iki 50 laipsnių
IP67 LED GRYBŲ ŠVIESTIS
Šio LED grybų augimo apšvietimo ypatybės:
• Long Lifetime: Highly efficient LED with lifetime >50,000 valandų,
• IP67 atsparumo vandeniui indeksas aukšto slėgio vandens srovei
• Atsparus aukštai temperatūrai garams ir amoniako dujoms & Atsparus garų ir vandens nutekėjimui
• Grybų auginimo šviesos veikimo temperatūra yra nuo -20 laipsnio iki 50 laipsnių
• Laikymo temperatūra: -30 laipsniai -95 laipsniai ir garinimo temperatūra: 95 laipsniai MAX
• High power factor: PF>9
• Sertifikatai: CE ROHS ETL

Prekės savybės:
1) Galia: 10-25W
2) Dydis: 60cm, 120cm, 150cm
3) Įvesties įtampa: AC85-265V,DC12V DC24V
4) spalvos temperatūra: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) šviesos srautas:120-160LM/W
6) Vamzdžio medžiagos: aliuminio korpusas ir kompiuterio dangtelis,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP67 Atsparus vandeniui
10) Pritemdomas IC: 0-10V arba TRIAC pritemdomas yra neprivalomas
11) Taikymas: paukštyno apšvietimas, ūkinių gyvūnų žibintai, kiaulių žibintai,LED lemputės melžiamų karvių tvartams,LED GRYBŲ ŠVIESA...
Produkto Aprašymas:
| vardas | LED GRYBŲ ŠVIESA |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 10W-25W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | DC 12V 36V 48V arba 85-265V |
| liumenas | 120-160LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |



Testo ataskaita:

Populiarus Žymos: grybų auginimo apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Energiją taupantis kiaulių apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Kiaulių namelio apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
LED APŠVIETIMAS KIAULIŲ GAMYBAIPeržiūrėti daugiau> -
Apšvietimas kiaulių skyriamsPeržiūrėti daugiau> -
Apšvietimo technologijos poveikis kiaulių gerovei ir našumuiPeržiūrėti daugiau> -
Kiaulės tirpalo apšvietimasPeržiūrėti daugiau>










