Produktai
Kiaulių auginimo įrangos LED apšvietimas
Šio LED grybų augimo apšvietimo ypatybės:
• Long Lifetime: Highly efficient LED with lifetime >50,000 valandų,
• IP67 atsparumo vandeniui indeksas aukšto slėgio vandens srovei
• Atsparus aukštai temperatūrai garams ir amoniako dujoms & Atsparus garų ir vandens nutekėjimui
• Grybų auginimo šviesos veikimo temperatūra yra nuo -20 laipsnio iki 50 laipsnių
Kiaulių auginimo įrangos LED apšvietimas

Prekės savybės:
1) Galia: 10-25W
2) Dydis: 60cm, 120cm, 150cm
3) Įvesties įtampa: AC85-265V,DC12V DC24V
4) spalvos temperatūra: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) šviesos srautas:120-160LM/W
6) Vamzdžio medžiagos: aliuminio korpusas ir kompiuterio dangtelis,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP67 Atsparus vandeniui
10) Pritemdomas IC: 0-10V arba TRIAC pritemdomas yra neprivalomas
11) Taikymas: paukštyno apšvietimas, ūkinių gyvūnų žibintai, kiaulių žibintai,LED lemputės melžiamų karvių tvartams,LED GRYBŲ ŠVIESA...
Produkto Aprašymas:
| vardas | Kiaulių auginimo įrangos LED apšvietimas |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 10W-25W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | DC 12V 36V 48V arba 85-265V |
| liumenas | 120-160LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |



Testo ataskaita:

Q1. Kur yra jūsų gamintojas / gamykla?
A: Mūsų gamykla / gamintojas, įsikūręs Šendžene, Kinijoje, daugiausia dėmesio skiriant Kinijoje pagamintam aukštos kokybės LED vamzdžio apšvietimui,
Siūlome pilną apšvietimo sprendimą paukštynui, kiaulių fermai, karvių fermai, taip pat grybautojui.
Q2. Kokio dydžio/medžiagos integruotas pritemdomas LED vamzdis ip65 yra naudojamas benwei. Kodėl tai vadinama pritemdoma vandeniui atsparia lempa
A:- Mes naudojame visą kompiuterio vamzdį, kad išvengtume žaibo smūgio.
- Daugiasluoksnė apsauga, padengta izoliacine alyva (visiškai padengtos LED lustai, pilnai padengtos tvarkyklės ir pilnai padengtas litavimo padas)
- Vairuotojas su PC vamzdeliu apsaugoti!
- Reguliuojamas: LED prožektorių korpuso žiedas gali būti pasukamas (sukami prožektoriai, besisukantys LED prožektoriai)
- Šviesą atspindintis puodelis: 120 laipsnių kampu.
- Aušintuvas: 6063 aliuminis, puikios kokybės vamzdinis apšvietimas, tinka tube8 led šviesos radiatoriui.
- TPU plius Cheminis dangtelis, skirtas užsandarinti kompiuterio vamzdelį su stipriomis spyruoklių laikymo funkcijomis.
- Unikalus „Screw Thread“ TPU dangtelio dizainas, kad vanduo nepatektų į vamzdelį.
- Vielos laidas atitinka UL standartą ir 2*0,75 mm2. 0.5M laidui
Populiarus Žymos: kiaulių auginimo įranga LED apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Kiaulių namelio apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Kiaulių tvartų apšvietimo sistemosPeržiūrėti daugiau> -
LED APŠVIETIMAS KIAULIŲ GAMYBAIPeržiūrėti daugiau> -
Apšvietimas kiaulių skyriamsPeržiūrėti daugiau> -
Apšvietimo technologijos poveikis kiaulių gerovei ir našumuiPeržiūrėti daugiau> -
Kiaulės tirpalo apšvietimasPeržiūrėti daugiau>










